Kozmetik ve Parfüm Kutuları Paketleme Makineleri

Kozmetik ve Parfüm Kutuları Paketleme Makineleri

Kare ve dikdörtgen şeklinde olabilen parfüm ve kozmetik ürünleri kutularının taşınması ve muhafaza edilmesi sırasında dış etkenlere maruz kalması söz konusu olabilmektedir. Bu durum kullanıcılar açısından rahatsızlık uyandıracağı gibi bu ürünlerin başkaları tarafından açılıp kullanılmış olma ihtimalinin de bulunması sebebi ile kullanıcıların bu ürünlere yaklaşımının daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Kare ve dikdörtgen şeklinde kutular için ideal zarf tipi ambalajlama makineleri olan Kozmetik ve Parfüm Ambalaj Makinaları ile selefon madde ile kaplanmış ürünler için ise aynı durum söz konusu değildir. Bu sebeple de insanların bu şekilde ambalajlanmış ürünlere yaklaşımları daha olumlu olmaktadır.    

Cilde temas edecek ürünler olarak görülen parfümler ve kozmetik ürünlerinin ilk kullananı olmak kullanıcılar açısından bakıldığında çok daha önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar kapağı kapalı kutularda ürünleri götürüyor olsanız da kullanıcılar kapağın açılabileceğini düşündüklerinden dolayı kozmetik ürünlerin ve parfümlerin kutularının şeffaf bir malzeme ile kaplanarak daha önce hiç açılmadığının garantisinin verilebilmesini ister. Bu sebeple de Kozmetik ve Parfüm Ambalaj Makinaları kullanımı büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız Ünlü Makina olarak üretimin önemli bir kısmını oluşturan paketleme ve ambalaj işlemleri için ihtiyacınız olan makineleri size temin edebilmektedir. Bu sayede hem kullanıcılarınızın gözünde prestijinizin artması hem de ürünlerinizin dış etkenlere karşı korunması mümkün olacaktır. Firmamızdan edineceğiniz makineler sayesinde ambalajlama işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanılan malzemeler sayesinde kozmetik ve parfüm kutularınızın daha uzun süre darbelere karşı dayanıklı olduğunu görebilirsiniz. Özellikle baskılı kutuların ambalajlarının zarar görmemesi bakımından bu yarı otomatik ve tam otomatik olarak kullanılabilen makineleri kullanmanız yararınıza olacaktır. Bu makinelerle yan yana dizilmiş olan kutularınızın tekli olarak ya da çoklu olarak multi-pack şeklinde paketlenmesini sağlayabilmeniz mümkündür. Hatta opsiyonel olarak kullanılabilen elevatör sistemi sayesinde 2 sıra olacak şekilde üst üste paketleme yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Bu makinelerde besleme işlemini manuel olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün olduğu gibi ambalajlanacak olan ürünün hacim, şekil ve üretim hattından geliş şekli gibi bilgilerini girerek otomatik besleme işlemi ile işlemlerinizin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayabilirsiniz.  

Ünlü Makina olarak bizden edinebileceğiniz bu makinelerle gerçekleştireceğiniz işlemlerin size ürün dayanıklılığı ve muhafazası konusunda sağladığı avantajlarla beraber birden fazla ürünü birlikte daha rahat bir şekilde taşıma olanağı sunduğunu da görebilirsiniz. Kozmetik ve Parfüm Ambalaj Makinaları ile gerçekleştirmek istediğiniz Opp boy ayarı ve diğer kalıp değiştirme ayarlarının tamamıyla mekanik bir şekilde gerçekleşiyor olması sayesinde işlemleriniz daha kolay ve pratik gerçekleşecektir. Üstelik kullanacağınız açma bandı aparartı ile rahatlıkla paketlerin açılmasına olanak sağlayan açma şeridi yerleştirebileceğiniz gibi Tarih-Seri No yazma cihazını kullanarak selefon üzerine tarih ve seri numara da atabilmeniz mümkündür.

Diğer Blog Yazıları

Paketleme Makinalarında Kalitenin Adresi

Paketleme makinaları denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olan Ünlü Makina, uzun yıllardır paketleme sektöründe hizmet vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanan yönetim...

Paketleme Makinaları İçin En Doğru Adres

Yüksek kalite ile paketleme makinası üretimi gerçekleştiren bir firma arayışındaki kişilerin yıllardır vazgeçemediği isimlerden birisi olan Ünlü Makina, bu yıl da müşterilerini paketleme cihazları...