Ünlü Makina

Ünlü Makina 1983 yılında İstanbul Avrupa Yakası 4.Levent Sanayi Sitesinde ilk ticari hayatına adım atmıştır. Bu dönemlerde gıda ve tekstil sektöründe kullanılan makinalarının mekanik dişlileri ve yedek parçalarının üretimini yaparak ülkemizde gelişmekte olan bu sektörlere ciddi hizmetler vermiştir. 

1998 senesinde vizyonunu genişleterek İstanbul Sancaktepe'de bulunan Perpim Sanayi Sitesi'nde Zarf Tipi Paketleme Makinaları imalatı yapmak için yeni ve güçlü bir şekilde faaliyete geçerek  Ambalaj ve Paketleme alanında aşağıda belirtilen üretici firmaların çözüm ortağı olmuştur.

Bu sektörler ;

Gıda ürünleri ( Çay Kutusu Paketleme Makinası , Lokum Kutu Paketleme ve Ambalajlama Makinası , Çiklet ve Sakız Paketleme ve Ambalaj Makinası , Bisküvi Paketleme Makinası , Gofret Paketleme Makinası , Tütün Paketleme Makinası) vb. gibi...

Kozmetik ürünleri ( Parfüm Paketleme Makinası , Kutu Paketleme Makinası , Sabun Ambalaj ve Paketleme Makinası, Şampuan Paketleme Makinası , Kondom Paketleme Makinası , Kutu Ambalajlama Makinası , Yatay Paketleme Makinaları) vb. gibi...

Kağıt ve Kırtasiye Ürünleri ( İskambil Kağıdı Paketleme Makinası , A4 kağıdı Paketeme Makinası ,Oyun Kağıtları Paketleme Makinası , Zarf Tipi Paketleme Makinası , Zarf Tipi Ambalaj) vb. gibi.. Alanlarda üreticilerin çözüm ortağı olmuştur. 

Uluslararası standartlarda üretimini yaptığımız makinelerimizin yerli ambalaj  ve paketleme sektöründe lider konumdadır. Yurtdışında yedi kıtada bir çok ülkeye ihracat yaparak dünya markası olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi tasarımlar , son teknoloji ile müşterilerimizi buluşturup memnuniyetimizi sağlamak ve ihracat yaparak ülke ekonomisine de katıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli, güvenilir ve satış sonrası hizmet standartlarımız halindedir.