Paketleme Makinaları İçin En Doğru Adres

Yüksek kalite ile paketleme makinası üretimi gerçekleştiren bir firma arayışındaki kişilerin yıllardır vazgeçemediği isimlerden birisi olan Ünlü Makina, bu yıl da müşterilerini paketleme cihazları konusunda memnun etmeye devam etmektedir. Avrupa standartlarına uygun olarak ürettiği paketleme cihazları ile adından her daim söz ettirmeyi başaran firmamız, yatay paketleme, dikey paketleme, yarı otomatik paketleme ve tam otomatik paketleme gibi farklı pek çok paketleme sistemi üzerinden ürettiği cihazlarıyla sektörünün tartışmasız lideri olmayı sürdürmektedir.

Meyve, sebze, bisküvi, çikolata, sabun, kuru gıda ve daha birçok alanda tercih edilebilecek olan paketleme makinalarımız, hızlı ve pratik olmaları sayesinde iş gücünden ve zamandan büyük oranda tasarruf edilmesine olanak vermeleri ile de bilinmektedir. Senkronize bir şekilde çalışan paketleme cihazlarımız yüksek kapasite ile paketleme yapılmasını sağlamakta ve daha az insan gücü ile firma sahiplerinin kar elde etmelerini mümkün kılmaktadır.    

Paketleme Sektörünün En İyi İsmi    

Ünlü Makina, paketleme cihazları piyasasında oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip, yaşanan en son teknolojik gelişmeleri cihazların üretim aşamalarına yansıtabilen, standart ve klasik tip paketleme cihazlarının yanı sıra müşterilere özel olarak makine üretebilme özelliğine sahip ve paketleme cihazları konusunda herhangi bir sorun çıkması halinde profesyonel kadrosu ile hızlı çözümler üretebilecek olan sektörün nadir firmalarından birisidir. Ünlü Makina'nın bünyesinde üretilen makinaların büyük bir çoğunluğunun yurtdışında yer alan pazarlara satılmasının ve bu zamana kadar çok sayıda ülkeye ihracat edilmesinin nedeni de işte bu özelliklere sahip olmasının bir sonucudur.    

Uluslararası standartlarda üretim kalitesi ile koşulsuz müşteri memnuniyetini başlıca hedefi olarak benimseyen firmamız, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak üretimden gelen her türlü ürünün el değmeden paketlenmesine olanak veren tasarımları geliştirebilmek amacıyla canla başla çalışmalarını sürdürmektedir. Paketleme makinaları konusunda en gelişmiş ülke teknolojilerine kafa tutabilecek seviyede kaliteli cihazları ile yüksek hız ve verimlilik vaat eden firmamız, bu özelliği ile sektördeki lider konumunu sürdürmektedir. Ünlü Makina tarafından piyasaya sunulan bütün paketleme cihazları, en az seviyede iş gücü ve en yüksek seviyede performans baz alınarak üretilmektedir.    

Tecrübeli Teknik Kadrosu ile Ünlü Makina Farkı    

Her biri özel eğitimlerden geçirilen ve paketleme makinaları konusunda uzun süreli tecrübe sahibi olan teknik kadrosu ile firmamız, Türkiye’nin en başarılı paketleme cihazlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Tarafımızca üretilen bütün paketleme cihazları, oldukça kısa teslimat süreleri ile adreslerine gönderilmektedir. Tüm bunların yanı sıra paketleme cihazlarının adreslere teslim edilmesinin ardından montaj ve kurulum aşamalarında da yine firmamız siz değerli müşterilerin yanında olmayı sürdürmektedir.    

Paketleme makinaları konusunda artık bir dünya markası haline gelen Ünlü Makina, her sene olduğu gibi bu sene de yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlerin yanında olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Uzun süreli garanti kapsamında paketleme cihazları satışı gerçekleştiren firmamız, yedek parça temini konusunda da müşterilerine tam destek vermeyi sürdürmektedir.

Diğer Blog Yazıları

Paketleme Makinalarında Kalitenin Adresi

Paketleme makinaları denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olan Ünlü Makina, uzun yıllardır paketleme sektöründe hizmet vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanan yönetim...

Paketleme Makinaları İçin En Doğru Adres

Yüksek kalite ile paketleme makinası üretimi gerçekleştiren bir firma arayışındaki kişilerin yıllardır vazgeçemediği isimlerden birisi olan Ünlü Makina, bu yıl da müşterilerini paketleme cihazları...