BOPP (Biaxially Oriented Polypropylene) Filmler

BOPP (Biaxially Oriented Polypropylene) Filmler nedir ?

Bopp Filmler açık adıyla (Biaxially Oriented Polypropylene) Filmler, toplumumuzca herhangi bir ürünün paketi, ambalajı ve ya jelatini anlamına gelmektedir. BOPP filmlerinin üretimi polipropile maddesinin çift taraftan orantılı ve dengeli gerdirilmesi sonucu ortaya çıkar. Bu filmler genellikle şeffaf renkte üretilmektedir. Bu malzeme her ne kadar gerdirilerek üretilmiş olsa da film hazır olduğu zaman serttir ve esnemez, buna örnek verecek olursak Gömlek filmleri esnemez yırtılır.  

BOPP Filmlerin kullanım alanları genellikle bir ürünün Parfüm kutuları, Kozmetik kutuları, Sigara kutuları, Gömlek Paketleri, Tütün paketleri, ilaç kutuları, sakız kutuları, bisküvi paketleri, sabun paketleri ve birçok örnek verebileceğimiz ürünlerde tercih edilmektedir.  
BOPP Filmleri ürününüze göre baskı ile tasarlarım yapılabilir, kullanılma amacı ürünün kalitesini arttırmak ve ürünün temiz ve sağlıklı bir ortamda muhafaza edilmesini amacıyla da kullanılmaktadır.  

Ünlü Makina olarak ürünlerinize göre çeşitli film ölçütlerinde ve baskılarında sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Diğer Blog Yazıları

Paketleme Makinalarında Kalitenin Adresi

Paketleme makinaları denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olan Ünlü Makina, uzun yıllardır paketleme sektöründe hizmet vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanan yönetim...

Paketleme Makinaları İçin En Doğru Adres

Yüksek kalite ile paketleme makinası üretimi gerçekleştiren bir firma arayışındaki kişilerin yıllardır vazgeçemediği isimlerden birisi olan Ünlü Makina, bu yıl da müşterilerini paketleme cihazları...