Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Günümüzde birbirinden farklı üretim alanlarında faaliyet gösteren pek çok firma, daha hızlı ve daha kaliteli ürün hazırlayabilmek amacıyla paketleme makinalarına yönelmektedir. Zira paketleme makinaları sayesinde firmalar, hem iş gücünden tasarruf edebilmekte hem de gereksiz vakit kaybının önüne geçebilmektedir. Paketleme makinalarında işinin en iyilerinden Ünlü Makina da çok uzun yıllardır paketleme cihazları üretimi sektöründe yer alan bir firma olarak geçmişten bugüne çok sayıda müşteriye başarıyla hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 Sektördeki deneyimi, engin bilgi birikimi ve son derece profesyonel teknik ekibi ile yüksek teknoloji ürünü kaliteli paketleme makinaları üreten firmamız, özel tasarımları ve kendine has teknolojisi ile rakibi olan diğer paketleme makinası üreticisi firmalardan ayrılmayı da başarmaktadır.

 

Paketleme Makinaları Denildiğinde Akla Gelen İlk İsim

 Hem Türkiye’de hem de yurtdışında çok sayıda firmaya bu zamana kadar başarı ile paketleme makinası hizmetleri vermiş olan firmamız, kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden her geçen gün kendini geliştirmeye ve müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile yenilenmeye devam etmektedir.

 Yüksek randımanlı paketleme makinaları sayesinde müşterilerine arzu ettikleri kalitede ve verimlilikte paketleme olanakları sunan firmamız, hassas dozajlama özelliklerine sahip makinaları ile herhangi bir hatanın önüne geçmeyi de başarmaktadır.

 Ünlü Makina tarafından üretilen kaliteli paketleme cihazlarından çıkan ürünler, market raflarında oldukça şık bir şekilde yer almakta ve estetik görünümlerinin yanı sıra hijyenik şekillerde paketlenmelerinden ötürü insan sağlığı için herhangi bir tehdit de oluşturmamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda standart paketleme cihazlarının dışına çıkabilen firmamız, sadece size özel paketleme makinası üretimini gerçekleştirme olanaklarına sahip olmasıyla da rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

 
Ünlü Makina ile Sorunsuz Paketleme Süreçleri

 Müşteri ihtiyaç ve taleplerine önem veren firmamız bu sayede yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı garanti etmektedir. Özel eğitimlerden geçirilen teknik kadrosu ile son teknoloji ürünü paketleme cihazlarını üreten Ünlü Makina, müşterilerine uluslararası standartlara uygun ürün ve paketleme hizmetleri sunmaktadır.

 Çalışanlarını düzenli olarak geliştiren ve bu sayede daha iyi paketleme makinaları üretmelerine imkan veren firmamız, sektörünün öncülerinden birisi olarak çevreye ile dost ve alıcılarına güven veren ürünleriyle yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın da en bilindik paketleme makinası firmalarından birisi olmayı başarmaktadır.

 

Zengin Ürün Çeşitliliğine Sahip Paketleme Makinaları

 Ünlü Makina tarafından üretilen paketleme makinaları, tam otomatik, yarı otomatik, yatay, dikey ve stick gibi farklı türlerde tasarlanabilmekte ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilebilmektedir. Arzu edilmesi halinde tamamen sıfırdan üretilebilecek olan paketleme cihazlarının üretim süreçleri olabilecek en kısa sürede tamamlanmakta ve alıcılarına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Ünlü Makina satış esnasında olduğu kadar satış sonrası kurulum, montaj ve teknik destek işlemlerinde de yine müşterilerinin istediği her an yanlarında olmayı sürdürmektedir.