Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Ünlü Makina - Selefonlama Makinaları

Ünlü Makina

Ünlü Makina, paketleme makinaları imalatına 1998 yılında başlamıştır. Bu yıldan itibaren ambalaj ve paket alanında yarı otomatik ve otomatik makineler üretmeye başlamıştır. Ünlü Makina 1998 yılı öncesinde Makine Parçaları üretmekteydi ve bu dönem de edindiği tecrübelerden yola çıkarak Ünlü Makina – Paketleme Makinaları kuruldu. Ünlü Makina’nın kurucusu Aziz Ünlü olup kendi soyadını vermiştir ve böylelikle Ünlü Makina Zarf Tipi Paketleme Makinaları üretimine başlamıştır. Ünlü Makina Paketleme Makinalarını adını kullanıp firmamız üzerinden prim yapmaya çalışan firmalara itibar etmeyiniz.

 

Ünlü Makina, Paketleme ve Ambalaj Makinalarını üretir. Bu makineler sizin ihtiyaç ve taleplerinize göre sizlere sunulur. Ünlü Makina’nın teknik personelleri size en uygun Paketleme Makinesi seçmenizde seçenekler sunacaktır. Bu nokta da işletmenize uygun makineyi seçerken şu kriterler çok önemlidir ;

1.     Üretim Kapasitesi

Üretim Kapasitesi sizin ürününüze olan taleptir. Örneğin bir çay fabrikanız var ve Çay Paketleme Makinesi istiyorsunuz. Fabrikanız dan kaç paket çay çıkması gerekiyor bunu hesaplayıp size en uygun paketleme makinasını Ünlü Makina Personeli sunmaktadır.

2.     Kalite

Ünlü Makina olarak kaliteli Paketleme Makinaları üretmek bizim birinci kuralımızdır. Piyasa da mevcut olan pek çok makinelerin üst sınıfında olan makinelerimiz mevcuttur. Kalite ve Markamız gerekli belgelerle tescillenmiş olup 52 ülkeye ihracat yaptığımızı da belirtmek isteriz. Uluslararası standartta Paketleme Makineleri üretmekteyiz.

3.     Destek

Ünlü Makina her zaman yanınız da, bir Paketleme Makinasına sahip olduğunuz da firmamızın Kurulum ve Eğitim ekibimiz size yerinizde destek veriyorlar. Makine operatörünüze gerekli tüm bilgilendirme ve teknik destek ekibimiz tarafından sağlanıyor. Olası her hangi bir probleminizde de firmamızdan teknik destek alabiliyorsunuz.

4.     Servis

Servis alanında sınır tanımıyoruz Türkiye ile sınırlı kalmayıp uluslararası standartlarda servis hizmeti veriyoruz. Makinalarımız 2 Yıl Ünlü Makina garantisi altındadır.